Skip to main content

Užite si aktívnu dovolenku spojenú s relaxom a účinkami termálnej liečivej vody v Piešťanoch

Kúpele Piešťany sú známe unikátnym sírnym bahnom a termálnou liečivou vodou od nepamäti. Klasické kúry a wellness procedúry vás pozývajú na relaxačnú a aktívnu dovolenku, ktorú môžete absolvovať v priebehu predĺženého víkendu alebo niekoľkodňovej dovolenky.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo všetko na vás v tomto najkrajšom kúpeľnom meste čaká.

Jeden z najlepších rezortov zdravia za ktorým nemusíte dlho cestovať

V súčasnej náročnej dobe plnej stresu a nečakaných udalostí je naše telo vystavené stresu viac ako kedykoľvek predtým. Nepríjemné na tom celom je, že aj keď možno spočiatku nebolí, časom si na nás svoju nemalú daň vyberie. Jediným riešením je preto odpočinok, v ktorom môžete kombinovať rôzne formy relaxácie.

A práve v Piešťanoch máte na takýto relax ideálne podmienky. Stačí sa na úvod ubytovať v nádhernom Hoteli Park v Piešťanoch a postupne si naplánovať, ktoré procedúry absolvujete a aký typ relaxu na regeneráciu svojho tela využijete.

Profesionálne liečebné kúry od vysokokvalifkovaných lekárov a terapeutov

Práve v meste Piešťany je vďaka bohatému zdroju sírneho bahna a liečivých termálnych prameňov jedinečná miestna koncentrácia mnohých kúpeľných hotelov so širokou ponukou wellness. Aj preto sú nielen u Slovákov, ale aj cudzincov na relax veľmi obľúbené wellness pobyty v Piešťanoch.

Mnohé nové vedecké poznatky dokazujú zreteľné zlepšenie úspešnosti takejto dovolenky, keď sa klasické pasívne aplikácie skombinujú s aktívnou pohybovou terapiou. A práve na jej aplikovanie do praxe je v tomto meste množstvo ideálnych podmienok.

Navyše, kúpele Piešťany dlhodobo spolupracujú s poprednými reumatológmi, aby vám poskytli tie najlepšie liečebno preventívne a rehabilitačné programy.

Takže najvyšší čas prekontrolovať na aute úsporné LED parkovačky a vydať sa za takouto nevšednou a príjemnou dovolenkou, z ktorej sa vrátite dokonale uvoľnení a plní energie.

Zdroj obrázka: NDAB Creativity/Shutterstock.com