Wellness pobyt v horskom hoteli. Prečo a ako vám prospeje?

Wellness pobyt v horskom hoteli. Prečo a ako vám prospeje? - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Človeka to odjakživa ťahá do hôr, pretože mu vždy ponúkali bezpečné útočisko, čerstvú pramenitú vodu, dostatok jedla a viaceré iné zdravotné benefity. A o tom predsa každá luxusná dovolenka je. V tomto prípade je ale pre vás dobrou správou, že za týmto relaxom ďaleko cestovať nemusíte.

Stačí si vybrať vhodnú lokalitu a v nej rezervovať pre pohodlné ubytovanie kvalitný horský hotel Björnson, v ktorom tráviť letnú dovolenku bude obrovská radosť. Poďme sa spoločne o výhodách takejto vysokohorskej rekreácie presvedčiť.

Dovolenka v prírode je balzam na telo i dušu

Žijeme v stále rýchlejšej a vystresovanej spoločnosti. Digitalizácia s globalizáciou posúvajú konkurenčný tlak a optimalizáciu stále ďalej. V konečnom dôsledku tým trpí zamestnanec, ktorý je pod čoraz väčším pracovným tlakom. Na dovolenke treba čo najlepšie obmedziť zadržiavaný stres a dopriať telu oddych, čo nebude na príjemnom wellness pobyte pre dvoch v hoteli Björnson najmenší problém.

Dovolenka v takomto prostredí má tú výhodu, že telo, myseľ a duša sú úplne „ resetované “. Všetko sa opäť prispôsobí prirodzeným rytmom, telo je uzemnené, má trochu slnka a pohybu a pri pohľade na prírodu nemusíte myslieť na prácu.

Dokonalý oddych pre vaše pľúca

Nikde nie je vzduch taký svieži a čistý ako vo vysokohorských oblastiach. Výrazne menej výfukových plynov, jemného prachu a peľu nájdete len vo výškach nad 1000 mnm. A to je veľká  výhoda pre všetkých astmatikov, alergikov alebo všetkých, ktorí chcú uniknúť vzduchu veľkomesta a dopriať oddych nielen mysli, ale aj pľúcam.

Krásne prostredie sa postará o pozitívne emócie

Nesmierne veľkou výhodou dovolenky v horách je aj fakt, že v tomto prostredí nájdete originálne a nádherné scenérie, ktoré môžu byť s profesionálnou optikou značky Zeiss ešte detailnejšie. Nájdite si preto na návštevu takéhoto prostredia čas a určite vám to prospeje.

Dovolenka na horách v sebe spája množstvo výhod naraz a s dobrým spánkom, zdravou stravou a trochou pohybu umožňuje niečo ako všestrannú obnovu.

Zdroj obrázka: RossHelen/Shutterstock.com

E-mail

Vyberáme

Ak chceš zažiť nezabudnuteľný výlet, navštív Pakistan!

Ak chceš zažiť nezabudnuteľný výlet, navštív Pakistan!

Ak máte malý rozpočet a chcete navštíviť krajinu s rozmanitou kultúrou, nedotknutou prírodnou krásou, starovekými dejinami, storočia starými tradíciami a vynikajúcim jedlom, potom na svete neexistuje lepšie miesto ako je Pakistan! Ľudia v Pakistane sú k zahraničným turistom veľmi priateľskí, nápomocní a pohostinní, takže z tejto krajiny neodídete len so spomienkami na pamiatky, ale taktiež na príjemných ľudí.

Vycestujte za originálnou rozlúčkou so slobodou do prírody

Vycestujte za originálnou rozlúčkou so slobodou do prírody

Aj keď manželstvo neznamená koniec extravagantných večierkov, symbolická rozlúčka s „divokým časom“ k svadobným oslavám rozhodne patrí. Koniec mládeneckého života sa oslavoval už v starovekom Grécku.

Dôvody, prečo má učenie cudzieho jazyka v zahraničí lepší efekt

Dôvody, prečo má učenie cudzieho jazyka v zahraničí lepší efekt

Jedna vec je naučiť sa teóriu jazyka a študovať slovíčka z učebnice doma, no úplne iná, študovať v zahraničí a tráviť každý deň obklopený prostredím, ktoré vás núti získavať vedomosti v praxi. A zatiaľ čo obe tieto metódy vám môžu pomôcť získať cenné jazykové zručnosti, iba jedna z nich preukázateľne nakopne vaše učenie sa jazykov.

Dovolenka v Piešťanoch: Luxus a procedúry, ktoré si vy a vaše telo zamilujete

Dovolenka v Piešťanoch: Luxus a procedúry, ktoré si vy a vaše telo zamilujete

Mesto Piešťany je najväčšie a najnavštevovanejšie termálne kúpeľné mesto na Slovensku. Vďaka malebnej prírode, miernemu podnebiu a polohe v nížine krajiny ponúka stredisko ideálne prírodné podmienky pre celoročnú rekreáciu.

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)