Užite si aktívnu dovolenku spojenú s relaxom a účinkami termálnej liečivej vody v Piešťanoch

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Kúpele Piešťany sú známe unikátnym sírnym bahnom a termálnou liečivou vodou od nepamäti. Klasické kúry a wellness procedúry vás pozývajú na relaxačnú a aktívnu dovolenku, ktorú môžete absolvovať v priebehu predĺženého víkendu alebo niekoľkodňovej dovolenky.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo všetko na vás v tomto najkrajšom kúpeľnom meste čaká.

Jeden z najlepších rezortov zdravia za ktorým nemusíte dlho cestovať

V súčasnej náročnej dobe plnej stresu a nečakaných udalostí je naše telo vystavené stresu viac ako kedykoľvek predtým. Nepríjemné na tom celom je, že aj keď možno spočiatku nebolí, časom si na nás svoju nemalú daň vyberie. Jediným riešením je preto odpočinok, v ktorom môžete kombinovať rôzne formy relaxácie.

A práve v Piešťanoch máte na takýto relax ideálne podmienky. Stačí sa na úvod ubytovať v nádhernom Hoteli Park v Piešťanoch a postupne si naplánovať, ktoré procedúry absolvujete a aký typ relaxu na regeneráciu svojho tela využijete.

Profesionálne liečebné kúry od vysokokvalifkovaných lekárov a terapeutov

Práve v meste Piešťany je vďaka bohatému zdroju sírneho bahna a liečivých termálnych prameňov jedinečná miestna koncentrácia mnohých kúpeľných hotelov so širokou ponukou wellness. Aj preto sú nielen u Slovákov, ale aj cudzincov na relax veľmi obľúbené wellness pobyty v Piešťanoch.

Mnohé nové vedecké poznatky dokazujú zreteľné zlepšenie úspešnosti takejto dovolenky, keď sa klasické pasívne aplikácie skombinujú s aktívnou pohybovou terapiou. A práve na jej aplikovanie do praxe je v tomto meste množstvo ideálnych podmienok.

Navyše, kúpele Piešťany dlhodobo spolupracujú s poprednými reumatológmi, aby vám poskytli tie najlepšie liečebno preventívne a rehabilitačné programy.

Takže najvyšší čas prekontrolovať na aute úsporné LED parkovačky a vydať sa za takouto nevšednou a príjemnou dovolenkou, z ktorej sa vrátite dokonale uvoľnení a plní energie.

Zdroj obrázka: NDAB Creativity/Shutterstock.com

E-mail

Vyberáme

Najlepšia výbava pre poľovníkov a ich nové zážitky v prírode

Najlepšia výbava pre poľovníkov a ich nové zážitky v prírode

Poľovníctvo obľubujú státisíce našich krajanov. Tento skutočne mužný koníček temperuje postavu, umožňuje vám cítiť blízkosť prírody a dostať potrebnú dávku adrenalínu. Vždy je to však spojené s nepohodou, pretože treba veľa chodiť, či dokonca behať, znášať uštipnutie komárom a iné rany osudu.

Ekologické nákupné tašky - menej plastu v prírode

Ekologické nákupné tašky - menej plastu v prírode

Téma zahlcovania našej planéty plastom je v poslednej dobe v médiách preberaná veľmi často. Množstvo ľudí postuje na FB príspevky s celými ostrovmi plastu uprostred morí, posty s rybami, korytnačkami a vtákmi plnými plastu a pod..

Kontrolný zoznam toho najdôležitejšieho pre pohodovú dovolenku

Kontrolný zoznam toho najdôležitejšieho pre pohodovú dovolenku

Všetci určite veľmi dobre vedia, že každá dovolenka je tak príjemná a pohodlná, ako dobre sa na ňu pripravíte. Ak si napríklad zabudnete dôležité doklady, v horšom prípade ukončíte dovolenku ešte pred nástupom na cestu. Aby sa vám to nestalo a nezmeškali ste žiadne termíny, mali by ste sa včas zamyslieť nad tým, čo na vašu dovolenku všetko potrebujete.

Slovenské mestá a miesta so zaujímavou históriou

Slovenské mestá a miesta so zaujímavou históriou

Vedeli ste, že aj napriek tomu, že Slovensko nepatrí medzi najväčšie krajiny, ponúka naozaj veľké množstvo historických pamiatok? Na Slovensku máme naozaj množstvo krásnych miest, ktoré dýchajú históriou, no mnohí z nás ich ešte ani nestihli navštíviť. Ak aj vy patríte k milovníkom histórie, tieto miesta sa rozhodne oplatí navštíviť.

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)