Zistite, ktoré možnosti na vás pri návšteve Púchova čakajú

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Súčasná situácia, ktorá obmedzila cestovanie po svete, sa prejavila v tom, že sme si viac začali všímať svoje blízke okolie a krajinu. Zistili sme tak, že aj v našej vlasti máme obrovské množstvo príležitostí na kultúrne vyžitie a príjemný relax. K jednej z takýchto oblastí patrí aj mesto Púchov.

Poďme sa spoločne v stručnosti pozrieť na možnosti, ktoré na vás pri návšteve tejto oblasti čakajú.

Začnite výberom vhodného ubytovania

Pri každom menšom alebo väčšom výlete sa pri spoznávaní krás okolia, pamiatok a atrakcií určite poradne unavíte. Aby ste preto mali z tohto výletu ten najlepší pôžitok a dosť času na spoznanie celého okolia, začnite plánovať svoj výlet s výberom vhodného ubytovania v Púchove. Odporúčame vám Penzión Sisi, v ktorom nájdete pre svoje pohodlie a komfort všetko dôležité!

Zistite, ako vyzerá jedno z najkrajších miest Slovenska

V rokoch 2013 až 2014 získalo mesto Púchov ocenenie „najkrajšieho mesta na Slovensku. Ani po niekoľkých rokoch sa krása, ktorá upútala, z mesta nevytratila. Tak ako každá časť našej rodnej vlasti má svoje neopakovateľné čaro, aj mesto Púchov vám ponúka možnosť pokochať sa jeho krásami, ku ktorým máte blízko z akejkoľvek často Slovenska. Stačí si vybrať pohodlné oblečenie na motorku a vydať sa na cestu.

Užijete si zábavu a spoznáte miestnu históriu

Okrem námestia, na ktorom sa za priaznivej situácie konajú rôzne a mnohé kultúrne podujatia, môžete navštíviť známu priehradu – Vodnú nádrž Nosice a blízke kúpele Nimnica.

Na relax s deťmi je vhodná Marczibányiho záhrada, ktorá bola pôvodne záhradou rodu Marczibányiovcov, s ktorým sa história mesta spájala viac ako 600 rokov. Pre milovníkov histórie je tu zasa Púchovská skala alebo najstarší dom v PúchoveŽupný dom.

Neďaleko Púchova sa nachádza rozhľadňa v obci Dohňany a pamätná izba obce. Aj tu si prídu nielen milovníci histórie na svoje.

Osviežiť a dobiť energiu môžete v nejednej reštaurácii alebo kaviarni a nakúpiť si potrebné veci v nákupných centrách.

Zdroj obrázka: penzionsisi.sk

E-mail

Vyberáme

Dôležité tipy pre pohodlnú a bezpečnú jazdu na motorke v lete

Dôležité tipy pre pohodlnú a bezpečnú jazdu na motorke v lete

Leto je jedným z najlepších období na to, aby ste vytiahli svoju motorku z garáže, prevetrali všetky jej dôležité súčiastky a užili si pritom nádherný pocit zo slobodnej jazdy. Dnešné horúčavy vedia byť ale neznesiteľné a na rozpálenej vozovke veľmi rušivé. To však neznamená, že musíte ostať sedieť doma. Stačí sa na letnú jazdu na motorke dobre pripraviť.

Sama pešo z Mexika do Kanady

Sama pešo z Mexika do Kanady

“Zbalila som sa a šla si urobiť názor na túto šialenú cestu,” hovorí Lucie Kutrová o svojej Pacifickej hrebeňovke

Dôvody, prečo je Londýn pre turistov poprednou destináciou

Dôvody, prečo je Londýn pre turistov poprednou destináciou

Londýn je hlavným mestom Anglicka, to je predsa známe, čo iné však ešte prispieva k tomu, že je toto mesto poprednou turistickou destináciou? Pri plánovaní vašej dovolenky sa možno budete pýtať samého seba, prečo práve Londýn je taký obľúbený a prečo ho každoročne navštevujú milióny turistov. A ich počet každodenne rastie.

Plánujete cestu do Hong Kongu? Tieto miesta určite nevynechajte

Plánujete cestu do Hong Kongu? Tieto miesta určite nevynechajte

Pri cestovaní do Hongkongu budete pravdepodobne uchvátení množstvom všetkých jeho pamiatok a zaujímavosti, ktoré na vás čakajú.

Stačí sa zbaliť, a vyraziť... :-)